4. Belokranjski triatlon - Primostek

13. avgust '11

Ta vikend 13.8.2011 je imel TKL 7 bojnih ladij v obmejnih vodah. Odpravili smo se v Primostek, na 4.Belokranjski triatlon (Super Sprint triatlon za vsakogar (200m 11km 3km v razpisu), neuradno 220m - 9km - 3,231km. Vreme je bilo idealno. Tekmovalcev nas je bilo rekordno menda po nekaterih podatkih 148. In kot se za TKL spodobi, smo pobrali kar nekaj medalj. 1 mesto v kategoriji je osvojil Andrej Trkman, 3. mesto pa sta osvojila Luka Zajec in Metka Frelih.

Zahvala gre tudi vsem TKL navijačem (Kristijan, Tamara, Beti, Ozy, Matjaž, Klara, Anita, Elvis), ki so nas prišli pogledat in spodbujat :).  Vrjeli ali ne, ko nimaš več moči te navijači kar ponesejo v cilj :). Čeprav je HR na MAX :) in na koncu ne moreš še vsaj 1min nič govort. Se pa strinjam z Martinom, ki je rekel, da lubenica na koncu je bila ZMAGA :).

Čestitke vsem še enkrat in pa IDE IDE TKL!!!! (In seveda  TRPIŠŠŠŠŠŠŠŠ :))

Uradni rezultati absolutno

Četrti Belokranjski triatlon from vaskanal on Vimeo.

Primostek Rezultati TKL:

Luka Zajc je osvojil absolutno 7.mesto s časom 33:43 v kategoriji 3. mesto

Martin Krašek je osvojil absoltuno 8.mesto s časom 33:46 v kategoriji 4. mesto

Andrej Trkman je osvojil absoltuno 16.mesto s časpm 35:18 v kategoriji 1. mesto

Simon Zupančič je osvojil absoltuno 31.mesto s časom 37:43 v kategoriji 9.mesto

Andrej Lotrič je osvojil absoltuno 63.mesto s časom 40:41 v kategoriji 15. mesto (krst)

Metka Frelih je osvojila absolutno 75.mesto s časom 42:01 v kategoriji 3. mesto

Uroš Stele je osvojil absoltuno 90.mesto s časom 43:44 v kategoriji 25.mesto (krst)