Državno prvenstvo v olimpijskem triatlonu in TEŠ 525 Sprint triatlon ... zopet odlična bera za TKL

Velenje, 7. in 8.7.2012

Državno prvenstvo v olimpijskem triatlonu je zopet potekalo na lepem prizorišču v Velenju, ki je nalašč za takšna tekmovanja. Tako se je v enem vikendu zgodilo kar nekaj tekmovanj: od TEŠ525 sprint triatlona, gorskega triatlona, tekov in na koncu še državnega prvenstva. Tokrat smo osvojili 7 medalj za DP in zopet smo lahko ponosni na naše člane. Po podatkih, ki sem jih dobil je šlo zopet za izjemno vročo tekmovanje, dodatno pa je pogoje otežkočil še močan veter na kolesarskem delu. Imeli smo 18 tekmovalk in tekmovalcev od katerih so trije tvorili štafeto in samo en odstop (Tomaž Oštir). Podorbno poročilo s tekmovanja še čakam, pregled mest in uvrstitev pa je pokazal sledeče:

•     Kermelj Stanislav: 70. mesto absolutno in 1 mesto v kategoriji s časom 2:40:51

Vsi TKLjevci, ki ste bili na štartu DP Veleje :-) ... čestitke vsakemu posebej ... naporno tekmovanje ... kapo dol :-)) bi rekli v fuzbalu :-))