Nova člana TKLja Andrej Medved in Ana Krušič uspešno nastopata

V zadnjih dveh vikendih sta naša novopečena člana, Andrej Medved in Ana Krušič, zelo uspešno zastopala klubske barve. Udeležila sta se kar dveh (Ana), treh (Andrej) tekem v devetih dneh in dokazala, da je njuna priključitev TKLju velika pridobitev za klub.

Udeležila sta se naslednjih tekem:
15.5.2010, 30. maraton treh src v Randencih

Andrej je v teku na 21km z odličnim časom 1:15:19 osvojil 4. mesto v absolutni konkurenci in 1.mesto v kategoriji moški do 30 let. Ana pa je s časom 1:33:15 na polmaratonu pritekla do bronaste medalje  in 1. mesta v kategoriji ženske do 30 let.

22.5.2010, VIII. Poletni medicinski tek (v sklopu Duatlona Brdo)

V soboto je bil v sklopu duatlona Brdo organiziran tudi tek na 10 km. Tekaške preizkušnje sta se zopet udeležila oba in zmagala, Andrej med absolutno konkurenco s časom 36:37, Ana pa je v cilj pritekla kot prva ženska s časom 43:43 (absolutno je zasedla 9. mesto). Če se spršujete zakaj Andrej ni tekmoval v duatlonu, je odgovor sledeč: Naslednji dan je bila na sporedu še ena tekma - Duatlon Koper.

23.5.2010, Sprint duatlon Koper

Po sobotni tekmi Andrej še ni imel dovolj, zato se je odpravil v Koper in odtekel-odpeljal-odtekel še na duatlonu za slovenski pokal. S sprint duatlonom je opravil v času 57:45 in svojil 2. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji od 20 do 30 let. Tekme sta se udeležila še 2 člana TKL, Stanislav in Cvetka Kermelj, in oba osvojila stopničke, stane 3. mesto v kategoriji, Cvetka pa 1..