Uspehi kluba na krilih punc

Jana državna prvakinja v akvatlonu

Iz prijetno tople Ljubljane smo se v nedeljo, 31.5.2015, zgodaj zjutraj odpeljali do hladne Dolenjske, natančneje v Brestanico. Udeležili smo se že drugega državnega prvenstva Slovenije v pravem akvatlonu. Vreme je bilo vsak štart lepše in toplejše, tako da so člani in veterani, ki so se na progo pognali zadnji, imeli že prijetno toplo.

Dan je bil za Triatlonski klub Telemach Ljubljana uspešen. Osvojili smo tri naslove državnih prvakov. Med članicami I in v absolutni konkurenci je za to poskrbela Jana Koradej, pri veteranih I Igor Krajnc ter pri veteranih VII naš najstarejši član Maks Stopar. Na stopničke so stopili tudi Zoja Kotnik (3. mesto) v cici kategoriji ter Katja Hočevar (3. mesto) med mlajšimi mladinkami. Uspešno pa so se borili s tekaško in plavalno progo tudi Jure Medved, Nik Alenabi, Jakob Medved, Lea Lampič in Filip Mavrič Mrak.